O nas

Firma URBANIAK NIERUCHOMOŚCI działa od 1991r. (również jako AGENCJA URBANIAK).

Od tego czasu zrealizowaliśmy wiele transakcji, także tych "niełatwych", a zebrane doświadczenie umożliwia nam dzisiaj profesjonalną i skuteczną obsługę klientów.
Zawsze naszą naczelną zasadą było indywidualne podejście do każdego klienta - gwarantuje to bowiem pełne rozpoznanie jego potrzeb, a w konsekwencji szybsze osiągnięcie zamierzonego celu, jakim jest korzystna i bezpieczna transakcja.

Aktualny profil działania firmy Urbaniak Nieruchomości to doradztwo i pośrednictwo przy kupnie, sprzedaży i wynajmie domów, mieszkań, lokali, oraz działek i gruntów. Działamy kompleksowo - od przyjęcia oferty, poprzez jej analizę, ocenę stanu prawnego, ustalenie strategii sprzedaży, proces wyszukiwania nabywcy, i finalnie współpracę z kancelarią notarialną w zakresie zrealizowania konkretnej transakcji. Zajmujemy się także wyszukiwaniem ofert - mieszkań, domów, działek, lokali - na indywidualne zlecenia Klientów, według założonych przez nich kryteriów. 

Naszym klientom zapewniamy obsługę transakcji i stosowne doradztwo.

Specjalizacja firmy to domy - mieszkania - lokale i działki na linii Ursynów - Pyry - Wilanów - Piaseczno i okolice.

W rejonie Piaseczna działamy jako BESTLOCUM NIERUCHOMOŚCI (tel. 535 555 887).

Właściciel Firmy - Andrzej Urbaniak - jest Pośrednikiem w Obrocie Nieruchomościami, licencja UMiRM nr 110, oraz Doradcą Rynku Nieruchomości, certyfikat PSDRN nr 35. 

Członek założyciel Stołecznego Stowarzyszenia Handlu Nieruchomościami i jego prezes w latach 1996-1999.

Członek założyciel Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i jego v-prezes w latach 1999-2002.

Członek Rady Krajowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w latach 1996-2001.

Rzecznik prasowy Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w latach 1999-2002.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Doradców Rynku Nieruchomości.

Członek honorowy Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Organizator rynku nieruchomości, laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień państwowych i zawodowych, w tym Złotego Medalu "Za wybitne osiągnięcia dla polskiego rynku nieruchomości".


Certyfikat OC